Rogatka

Informacje

Oddział Rogatka jest zlokalizowany w nowo wybudowanym niedużym bloku mieszkalnym, gdzie zajmuje przestrzeń całego parteru obiektu. Obecnie, w okresie kwiecień – czerwiec, prowadzimy prace wykończeniowe. Świeżo wykończone przedszkole rozpoczyna działalność
 w dniu 1 września 2022, z planowanym w drugiej połowie sierpnia Dniami Otwartymi oraz adaptacją.

Rogatka posiada własny ogródek, otaczający lokal przedszkola, ogrodzony i urządzony pod kątem użytkowania przez dzieciaki. Nasze ogródkowe atrakcje – „Jaskinia Zieleni” – wielka zielona konstrukcja z roślin, dla aktywności na zewnątrz przedszkola w trakcie słonecznych dni lub w trakcie deszczu, ścieżka przygód, piaskownica i inne sprzęty ogrodowe. Planujemy też stworzenie ogrodu roślin pożytecznych dla człowieka – w ramach programu „Groszki w ogrodzie” – warsztaty z naturą.

Rogatka będzie prowadzić cztery oddziały, każdy liczący 10 do 15 dzieci, w kameralnych salach. Zakres wiekowy dzieci przyjmowanych do naszego przedszkola to 3 do 6 lat, zależnie od zainteresowania ze strony Rodziców. Grupy będą tworzone z dzieci w różnym wieku, z wzięciem pod uwagę stopnia rozwoju. Zajęcia dla dzieci danego wieku i umiejętnościami będą  prowadzone, przez doświadczonych nauczycieli, w sposób zindywidualizowany.

Obiekt jest wyposażony w wentylację mechaniczną z systemem kontroli jakości powietrza. Parkowanie przy przedszkolu jest możliwe w miarę wolnych miejsc, a rejon nie jest objęty strefą płatnego parkowania Miasta Krakowa.

Wpisowe 250 zł

Płatne przelewem na konto przedszkola w momencie podpisania umowy, bezzwrotne w momencie ukończenia lub zmiany przedszkola.

Wyżywienie 15-17 za dzień

• śniadanie 2,40 zł
• II śniadanie 1,50 zł
• obiad 10,60 zł
• podwieczorek 2,40 zł
Naszym kateringiem jest firma Gotowalnia, która może się pochwalić doskonałą opinią oraz wieloma wyróżnieniami. Możliwe są specjalne diety na życzenie Rodzica, w cenie również 15 zł za pełen dzień.

Czesne PROMOCJA z 1200 zł na 1000 zł

WAKACYJNA PROMOCJA !!! 🙂 Przy zapisie dziecka do Przedszkola w LIPCU obowiązuje promocja na kwotę czesnego z 1200zł na 1000zł, na cały rok szkolny 2022/23r. Płatne przelewem na konto do 10-go dnia każdego miesiąca.

Rabaty

Zniżki dla młodszego rodzeństwa.
• czesne w wysokości 1150 zł

Zajęcia dodatkowe

Zależnie od oferty prowadzących

Dane do płatności

mBank nr konta:

45 1140 2004 0000 3502 8081 3629